Фотогалерея 

Випадкові фото:


Водоспад Городилів (Хустське лісництво)


монастирець 12.04.


 

 
 
 

 

 

  bigmir)net TOP 100

Rambler's Top100

 
  «ХУСТСЬКЕ ЛІСОВЕ ДОСЛІДНЕ ГОСПОДАРСТВО»
    Державне підприємство
на головну       

Зв’язки з громадськістю

 

Актуальна інформація

 
 
Сторінки:  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24  25

16.05.2010

 Там, де цвітуть нарциси...

Закарпатський лісотехнічний коледж запрошує

Дивовижний куточок рідної землі. Гори, оповиті ніжним серпанком, кришталево чисті стрімкі гірські ріки, широкі полонини і невимовно прекрасні ліси. Це – Закарпаття, срібна земля, славетна не лише красою та багатством природи, а й горда тими людьми, які живуть на цій землі.

31.05.2010

Власний навчальний центр отримали в подарунок юні лісники Нижнього Бистрого

Карпатські ліси, що оточують с. Нижній Бистрий Хустського району, для місцевих мешканців є джерелом не лише насолоди, а й основних ресурсів життя. Розуміти закони природи і вміти правильно доглядати ліс, мудро користуватися його дарами — таке завдання мають юні вихованці місцевого шкільного лісництва. Учні мають унікальну нагоду навчитися мистецтва лісогосподарювання від професійних лісників, змалку опановуючи одну з найбільш актуальних для краю професій.

15.04.2010

Акція «Майбутнє лісу у твоїх руках» в лісових господарствах Хустщини

В рамках Акції «Майбутнє лісу у твоїх руках» 12 квітня ц.р. відбулась посадка лісових культур на площі 2 га в урочищі «Водичний» на ділянці № 12 в кварталі № 9 Монастирецького лісництва державного підприємства «Хустське лісове дослідне господарство» Закарпатського обласного управління лісового та мисливського господарства. Під час цієї акції було висаджено шість тисяч саджанців бука, явіра, ясена та ялини.

08.04.2010

Лісові пожежі — стихійне лихо, яке несе небезпеку населенню

Після сходу снігового покриву на території держлісфонду ДП „Хустське ЛДГ” починається пожежонебезпечний період, внаслідок чого кожна діяльність в лісових насадженнях регулюється Законом України “Про пожежну безпеку” та „Правилами пожежної безпеки в лісах України”, які є обов’язковими для виконання всіма центральними і місцевими органами державної виконавчої влади, підприємствами, установами, організаціями (незалежно від виду їх діяльності та форм власності) і громадянами, що з будь-яких причин перебувають у лісі.

06.03.2010

Презентація модельної концепції транспортного освоєння лісів

У п’ятницю, 5 лютого, відбулася презентація концепції оптимального транспортного освоєння лісових ресурсів Нижньобистрівського лісництва ДП «Хустське лісове дослідне підприємство» на основі ГІС технологій (Закарпатська область).

07.12.2009

Через Швейцарську програму SIPPO - на європейський ринок

Знайти партнера по бізнесу у Європі без численних посередників, вдало представити продукцію власного виробництва за кордоном, оптимізувати виробничий процес та покращити просування продукції на ринку — цілком можливо для українського підприємця.  Швейцарська Програма Сприяння Імпорту SIPPO вже кілька років сприяє у цьому вітчизняному виробникові. Про можливості SIPPO та пропозиції зокрема для деревообробних та меблевих підприємств України йшлося на зустрічі, організованій на початку листопада у Києві Швейцарсько-українським проектом розвитку лісового господарства в Закарпатті FORZA спільно із Швейцарською Програмою Сприяння Імпорту SIPPO (www.sippo.ch).  Українські виробники отримали інформацію про залучення до заходів Програми у секторах «Деревина для промислових цілей», «Меблі для дому», «Садові меблі». А також ознайомилися з  пропозицією у напрямку сприяння експорту продукції з деревини та меблів з України у Швейцарію та Євросоюз.

01.12.2009

Закарпаття матиме своїх тренерів-консультантів сільського туризму

Дванадцятеро закарпатців, котрі цікавляться розвитком сільського туризму, взяли участь у першому модулі тренінгу, який організував Швейцарсько-український проект розвитку лісового господарства в Закарпатті FORZA. Попереду ще два модулі, після яких його учасники та учасниці отримають відповідні сертифікати і зможуть самі проводити подібні навчальні семінари і тренінги для осіб, що тільки починають займатися сільським туризмом. Цікаво, що до цього часу Закарпаття не мало своїх власних тренерів, які могли б надавати потрібну допомогу початківцям.

 
Сторінки:  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24  25
Зв’язки з громадськістю

07.12.2018

Перевірка знань з питань охорнони праці

04.12.2018

Інвентаризація осередків шкідників і хвороб лісу

26.11.2018

Проведення рейдів з охорони мисливських угідь

 

 
 
    2009
  Створено студією Вебрики.
Всі права застережено.