Фотогалерея 

Випадкові фото:


будинок Хустського лісництва (м.Хуст, Хустський район)


Весняна посадка за участю ДП 'Хустське ЛДГ', Хустсько РДА, ЗОУЛМГ, шкільного лісництва ДП 'Буштинське ЛГ'


Балканські краєвиди

 

 
 
 

 

 

  bigmir)net TOP 100

Rambler's Top100

 
  «ХУСТСЬКЕ ЛІСОВЕ ДОСЛІДНЕ ГОСПОДАРСТВО»
    Державне підприємство
на головну       

Зв’язки з громадськістю

 

Актуальна інформація

 

  

20.03.2019

Міжнародний день Землі

Сьогодні всесвітнє свято Перший День Землі у році і припадає на весняне рівнодення.У цей день багато згадують про минуле, в школах проводяться святкові лінійки і концерти. «Мир у всьому світі!» – ось девіз цього свята 2019 року . Він відомий на всіх материках, у більшості країн, які вважають себе цивілізованими народами. Мир і любов, взаємодопомога і братерська підтримка всім, хто цього потребує, – це те, до чого повинна прагнути кожна людина. Мир і гармонія в душі, взаємна повага з кожним зустрічним – це хіба не чудово? Чи Не до цього нам треба прагнути, відводячи загрозу загибелі світу від атомного вибуху в самі далекі дали?
У цей день проводяться суботники, діти і дорослі дбають про садах, алеях і просто лісових масивах. Посадити дерево у цей день – найменше, що може житель нашої планети.
Інші дбають про чистоту навколишнього середовища. В той час, як частина жителів планети з помпою і під веселу музику садить дерева, які стануть очищати повітря для нас, інші займаються чищенням світу в прямому сенсі. Взяти звичайний сміттєвий мішок і пройтися певного району лісу, берега річки або вздовж доріг може кожен. Ця робота не здається дуже складною, але вона монотонна. Методично, метр за метром оглядати поверхню землі і підбирати все сміття. З таких вчинків починається справжній героїзм. Ті, хто добре плаває під водою і має спорядження для занурення в холодній воді, обчищають у цей день водойми. Ви, напевно, здивуєтеся, скільки всього можна знайти на дні звичайного озера.
Отже, День Землі ми будемо святкувати в 2019 році двічі. День Землі, який будемо говорити про мир – 20 березня, а ось День Землі і її захисту від нашої діяльності – 22 квітня. І кожен з цих днів по-своєму унікальний. Наша планета була б дуже вдячна всім, хто буде слухати вченню, яке дається тут всім бажаючим. Застосовуйте отримані знання на практиці завжди, а не тільки в це свято. Хай мир у душі і чистота в світі навколо нас завжди супроводжують існування людства.

den-zeml-2019-yakogo-chisla-vsesvtny-svyato_2 

  

Зв’язки з громадськістю

21.03.2019

Майбутнє лісу у твоїх руках на Хустщині

20.03.2019

Міжнародний день Землі

13.03.2019

Ранньоквітучі  весняні квіти

 

 
 
    2009
  Створено студією Вебрики.
Всі права застережено.