Фотогалерея 

Випадкові фото:


Теребле-ріцьке водосховище


Зустріч в адміністрації національного парку Рілський Монастир


Весняна посадка за участю ДП 'Хустське ЛДГ', Хустсько РДА, ЗОУЛМГ, шкільного лісництва ДП 'Буштинське ЛГ'

 

 
 
 

 

 

  bigmir)net TOP 100

Rambler's Top100

 
  «ХУСТСЬКЕ ЛІСОВЕ ДОСЛІДНЕ ГОСПОДАРСТВО»
    Державне підприємство
на головну       

Зв’язки з громадськістю

 

Актуальна інформація

 

  

Охорона праці - запорука успіху підприємства.

Охорона праці - запорука успіху підприємства.

До недавніх пір на багатьох вітчизняних підприємствах охорони праці приділялося дуже мало уваги. У радянську епоху до цього питання ставилися досить формально, однак в ту пору багато аспектів безпеки успішно засвоювалися на обов'язкових і досить частих заняттях з цивільної оборони. За часів бурхливого і слабо керованого становлення ринкових відносин головною своєю метою керівники підприємств вважали досягнення максимального прибутку в короткі терміни, а дотримання навіть елементарних норм техніки безпеки відсовувалося далеко на задній план. На жаль, і в даний час багато хто з керівників підприємств зберегли раніше засвоєні принципи управління, в яких охорони праці відводилася другорядна роль. Однак нинішнє покоління управлінців розуміє всю важливість правильного підходу до організації охорони праці на підприємстві.

Чому охорона праці так важлива?

В першу чергу тому, що найвищою цінністю завжди є людина, її життя і здоров'я. Ні розмір заробітної плати, ні рівень рентабельності підприємства, ні цінність виробленого продукту не можуть служити підставою для нехтування правилами безпеки і виправданням існуючих загроз життю або здоров'ю працівників. Крім того, в даному випадку мова також йде про цінність конкретної людини як співробітника з притаманними йому знаннями, навичками та досвідом.

По-друге, правильно організована робота по забезпеченню безпеки праці підвищує дисциплінованість працівників, що, в свою чергу, веде до підвищення продуктивності праці, зниження кількості нещасних випадків, поломок устаткування та інших нештатних ситуацій, тобто підвищує зрештою ефективність виробництва.

По-третє, охорона праці має на увазі не тільки забезпечення безпеки працівників під час виконання ними службових обов'язків. Насправді сюди також відносяться самі різні заходи: наприклад, профілактика професійних захворювань, організація повноцінного відпочинку і харчування працівників під час робочих перерв, забезпечення їх необхідним спецодягом і гігієнічними засобами і навіть виконання соціальних пільг і гарантій. Правильний підхід до організації охорони праці на підприємстві, грамотне використання різних нематеріальних способів стимулювання працівників дають останнім необхідне почуття надійності, стабільності і зацікавленості керівництва в своїх співробітниках. Таким чином, завдяки налагодженій охороні праці знижується також плинність кадрів, що теж благотворно впливає на стабільність усього підприємства. Існують ще й інші, менш помітні форми впливу охорони праці на ефективність роботи підприємства. Однак навіть названих трьох причин достатньо для розуміння особливої ​​важливості підтримання охорони праці на належному рівні.  Адміністрація підприємства старається підтримувати належний рівень роботи охорони праці на підприємстві.

  

Зв’язки з громадськістю

12.10.18

Насінневі дерева і їхнє значення у сприянні природному поновленню

10.10.2018

Збір насіння та визначення якості насіння

10.10.2018

Оголошення

 

 
 
    2009
  Створено студією Вебрики.
Всі права застережено.