Фотогалерея 

Випадкові фото:


будинок Монастирецького лісництва (с.Монастирець, Хустський район)


Директор Бюро з співробітництва Швейцарії в Україні Мануель Еттер, заступник голови Держкомлісгоспу України О.Пристая, директор Закарпатського лісотехнічного коледжу Р.Ковалишин в методичному центрі КРНЦ


Плотина (Вільшанське лісництво)

 

 
 
 

 

 

  bigmir)net TOP 100

Rambler's Top100

 
  «ХУСТСЬКЕ ЛІСОВЕ ДОСЛІДНЕ ГОСПОДАРСТВО»
    Державне підприємство
на головну       

Зв’язки з громадськістю

 

Актуальна інформація

 

  

12/12/2014

НОВОРІЧНА ЯЛИНКА
НОВОРІЧНА ЯЛИНКА


З настанням новорічних свят, зростає потреба в новорічних ялинках.

ДП «Хустське ЛДГ» звертається до всіх громадян району з проханням бережно ставитись до лісу, не займатись незаконною вирубкою та реалізацією новорічних ялинок на стихійних ринках.

Торгівля новорічними ялинками в районі буде проводитись лісогосподарськими підприємствами області, які мають в достатній кількості заготовлених новорічних ялинок промаркованих бирками і які отримають дозвіл на реалізацію від райдержадміністрації. Реалізація новорічних ялинок буде проводитись в спеціально відведених місцях.

ДП «Хустське ЛДГ» буде реалізовувати новорічні ялинки школам, дошкільним закладам та установам. Ліміт реалізації новорічних ялинок у передноворічний період 2015 року по ДП «Хустське ЛДГ» складає 100 шт. ялинок.

Для виявлення лісопорушників у передноворічний період, створено мобілізаційні групи з числа працівників державної лісової охорони держлісгоспу та працівників Хустського МВ УМВС України, якими буде проводитись патрулювання та перевірка законності реалізації новорічних ялинок.

Нагадуємо Вам, що за незаконну заготівлю та реалізацію новорічних ялинок винні особи будуть притягнуні до адміністративної відповідальності у вигляді штрафу (фізичні особи від 85 грн до 170 грн, посадові особи від 170 грн до 510 грн).

Крім того нараховується і стягується з винних осіб сума майнових стягнень у розмірі: за одне зрубане дерево діаметром пня на зрізі менше ніж 10 см – 197,48 грн., діаметром пня на зрізі від 11 до 14 см – 347,95 грн., діаметром пня на зрізі більше 14 см – 893,38 грн.

Ми сподіваємося на Вашу добропорядність і дбайливе ставлення до лісу.
З повагою


Адміністрація ДП «Хустське ЛДГ»

  

Зв’язки з громадськістю

07.12.2018

Перевірка знань з питань охорнони праці

04.12.2018

Інвентаризація осередків шкідників і хвороб лісу

26.11.2018

Проведення рейдів з охорони мисливських угідь

 

 
 
    2009
  Створено студією Вебрики.
Всі права застережено.