Фотогалерея 

Випадкові фото:


Плотина (Вільшанське лісництво)


Під час презентації асоціації приватних лісівників


Представлення громадських лісів в общині тет евен

 

 
 
 

 

 

  bigmir)net TOP 100

Rambler's Top100

 
  «ХУСТСЬКЕ ЛІСОВЕ ДОСЛІДНЕ ГОСПОДАРСТВО»
    Державне підприємство
на головну       

Зв’язки з громадськістю

 

Актуальна інформація

 

  

Охорона праці - запорука успіху підприємства.

Охорона праці - запорука успіху підприємства.

До недавніх пір на багатьох вітчизняних підприємствах охорони праці приділялося дуже мало уваги. У радянську епоху до цього питання ставилися досить формально, однак в ту пору багато аспектів безпеки успішно засвоювалися на обов'язкових і досить частих заняттях з цивільної оборони. За часів бурхливого і слабо керованого становлення ринкових відносин головною своєю метою керівники підприємств вважали досягнення максимального прибутку в короткі терміни, а дотримання навіть елементарних норм техніки безпеки відсовувалося далеко на задній план. На жаль, і в даний час багато хто з керівників підприємств зберегли раніше засвоєні принципи управління, в яких охорони праці відводилася другорядна роль. Однак нинішнє покоління управлінців розуміє всю важливість правильного підходу до організації охорони праці на підприємстві.

Чому охорона праці так важлива?

В першу чергу тому, що найвищою цінністю завжди є людина, її життя і здоров'я. Ні розмір заробітної плати, ні рівень рентабельності підприємства, ні цінність виробленого продукту не можуть служити підставою для нехтування правилами безпеки і виправданням існуючих загроз життю або здоров'ю працівників. Крім того, в даному випадку мова також йде про цінність конкретної людини як співробітника з притаманними йому знаннями, навичками та досвідом.

По-друге, правильно організована робота по забезпеченню безпеки праці підвищує дисциплінованість працівників, що, в свою чергу, веде до підвищення продуктивності праці, зниження кількості нещасних випадків, поломок устаткування та інших нештатних ситуацій, тобто підвищує зрештою ефективність виробництва.

По-третє, охорона праці має на увазі не тільки забезпечення безпеки працівників під час виконання ними службових обов'язків. Насправді сюди також відносяться самі різні заходи: наприклад, профілактика професійних захворювань, організація повноцінного відпочинку і харчування працівників під час робочих перерв, забезпечення їх необхідним спецодягом і гігієнічними засобами і навіть виконання соціальних пільг і гарантій. Правильний підхід до організації охорони праці на підприємстві, грамотне використання різних нематеріальних способів стимулювання працівників дають останнім необхідне почуття надійності, стабільності і зацікавленості керівництва в своїх співробітниках. Таким чином, завдяки налагодженій охороні праці знижується також плинність кадрів, що теж благотворно впливає на стабільність усього підприємства. Існують ще й інші, менш помітні форми впливу охорони праці на ефективність роботи підприємства. Однак навіть названих трьох причин достатньо для розуміння особливої ​​важливості підтримання охорони праці на належному рівні.  Адміністрація підприємства старається підтримувати належний рівень роботи охорони праці на підприємстві.

  

Зв’язки з громадськістю

17.02.2019

Навчання по наданню першої медичної допомоги

13.02.2019

Таксація тварин

26.01.19

Браконьєрство

 

 
 
    2009
  Створено студією Вебрики.
Всі права застережено.