Фотогалерея 

Випадкові фото:


Директор Бюро з співробітництва Швейцарії в Україні Мануель Еттер, заступник голови Держкомлісгоспу України О.Пристая, директор Закарпатського лісотехнічного коледжу Р.Ковалишин в методичному центрі КРНЦВодоспад

 

 
 
 

 

 

  bigmir)net TOP 100

Rambler's Top100

 
  «ХУСТСЬКЕ ЛІСОВЕ ДОСЛІДНЕ ГОСПОДАРСТВО»
    Державне підприємство
на головну       

Зв’язки з громадськістю

 

Актуальна інформація

 

  

08.04.2010

Лісові пожежі — стихійне лихо, яке несе небезпеку населенню

Після сходу снігового покриву на території держлісфонду ДП „Хустське ЛДГ” починається пожежонебезпечний період, внаслідок чого кожна діяльність в лісових насадженнях регулюється Законом України “Про пожежну безпеку” та „Правилами пожежної безпеки в лісах України”, які є обов’язковими для виконання всіма центральними і місцевими органами державної виконавчої влади, підприємствами, установами, організаціями (незалежно від виду їх діяльності та форм власності) і громадянами, що з будь-яких причин перебувають у лісі.

В зв”язку з загостренням пожежонебезпечної ситуції в лісових насадженнях держлісохорона  буде здійснювати комплекс належних заходів з профілактики, своєчасного виявлення та гасіння лісових пожеж. При виявлені порушеннь, винні будуть притягненні до адміністративної відповідальності штрафом у розмірі від 51грн до 204грн. Особа, яка винна  у виникненні лісової пожежі, буде притягнена до кримінальної відповідальності.

Аналізуючи попередні роки, встановлено що основними причинами виникнення лісових пожеж є недбале поводження з вогнем місцевим населенням. Особливу небезпеку несуть неконтрольовані сільськогосподарські пали на землях, які знаходяться біля лісових насадженнь, та розкладання багать в недозволених місцях.

  

Зв’язки з громадськістю

07.12.2018

Перевірка знань з питань охорнони праці

04.12.2018

Інвентаризація осередків шкідників і хвороб лісу

26.11.2018

Проведення рейдів з охорони мисливських угідь

 

 
 
    2009
  Створено студією Вебрики.
Всі права застережено.