Фотогалерея 

Випадкові фото:


будинок Вишківського лісництва (смт. Вишково, Хустський район)


Балканські краєвиди


Водоспад

 

 
 
 

 

 

  bigmir)net TOP 100

Rambler's Top100

 
  «ХУСТСЬКЕ ЛІСОВЕ ДОСЛІДНЕ ГОСПОДАРСТВО»
    Державне підприємство
на головну       

Зв’язки з громадськістю

 

Актуальна інформація

 

  

31.05.2010

Власний навчальний центр отримали в подарунок юні лісники Нижнього Бистрого

Карпатські ліси, що оточують с. Нижній Бистрий Хустського району, для місцевих мешканців є джерелом не лише насолоди, а й основних ресурсів життя. Розуміти закони природи і вміти правильно доглядати ліс, мудро користуватися його дарами — таке завдання мають юні вихованці місцевого шкільного лісництва. Учні мають унікальну нагоду навчитися мистецтва лісогосподарювання від професійних лісників, змалку опановуючи одну з найбільш актуальних для краю професій.

У середу, 26 травня, відбулося урочисте відкриття Навчального центру Нижньобистрівського шкільного лісництва. Починаючи з 2008 року шкільне лісництво діє як гурток Хустської районної станції юних натуралістів на базі місцевого лісництва Хустського лісгоспу.

Сьогодні тут навчаються 17 хлопців та дівчат, які, крім освоєння функцій та ресурсів лісу, флори та фауни, лісогосподарських робіт, ще й проводять активну еколого освітню роботу серед своїх однолітків та дорослого населення громади.

Презентований навчальний центр обладнали за фінансової підтримки Швейцарсько-українського проекту розвитку лісового господарства в Закарпатті FORZA. Завдяки проекту тут з’явилися нові меблі, а також навчально-методична література: плакати, книги та посібники, робочі зошити та інші необхідні для роботи учнів розхідні матеріали.

На урочистому відкритті юнаки та дівчата зі шкільного лісництва отримали в подарунок зручну робочу форму. Відтепер вони вивчатимуть лісове господарство за допомогою як сильної теоретичної бази, так і відповідно організованих практичних занять. Діти вже висаджували дерева разом із старшими колегами. А у найближчих планах шкільного лісництва — створення власного розсадника основних лісових порід під керівництвом очільниці шкільного лісництва — Марії Антонь, помічниці лісничого Нижньобистрівського лісництва.

З вітальним словом до юних лісівників звернулися в.о. директора Хустського лісгоспу Богдан Кадар, методист Хустської районної станції юних натуралістів Єлизавета Ковтун та менеджер проекту FORZA Леся Лойко. Цього дня для вихованців шкільного лісництва влаштували справжнє свято, розрізали символічну зелену стрічку (разом з дорослими стрічку перерізала і староста групи Галя Попович) та у дружній атмосфері відзначили відкриття Навчального центру.

  

Зв’язки з громадськістю

17.01.19

Підгодівля птахів

28.12.2018

Підгодівля тварин в зимовий період

23.12.18

Робота з шкільними лісництвами

 

 
 
    2009
  Створено студією Вебрики.
Всі права застережено.