Фотогалерея 

Випадкові фото:


Теребле-ріцьке водосховище


будинок Монастирецького лісництва (с.Монастирець, Хустський район)


Заступник голови Держкомлiсгоспу О.Пристая та перший заступник начальник Iвано-Франкiвського ОУЛМГ Р.Олiйник на вiдкриттi Карпатського регiонального навчального центру

 

 
 
 

 

 

  bigmir)net TOP 100

Rambler's Top100

 
  «ХУСТСЬКЕ ЛІСОВЕ ДОСЛІДНЕ ГОСПОДАРСТВО»
    Державне підприємство
на головну       

Зв’язки з громадськістю

 

Актуальна інформація

 

  

15.04.2010

Акція «Майбутнє лісу у твоїх руках» в лісових господарствах Хустщини

В рамках Акції «Майбутнє лісу у твоїх руках» 12 квітня ц.р. відбулась посадка лісових культур на площі 2 га в урочищі «Водичний» на ділянці № 12 в кварталі № 9 Монастирецького лісництва державного підприємства «Хустське лісове дослідне господарство» Закарпатського обласного управління лісового та мисливського господарства. Під час цієї акції було висаджено шість тисяч саджанців бука, явіра, ясена та ялини. Активну участь у створенні майбутнього лісу приймали лісівники Монастирецького лісництва під керівництвом лісничого Кадара Богдана Йосиповича, інженер з лісовідновлення Спаська Марія Михайлівна, робітники на лісогосподарських роботах, а також громадськість села – депутатський корпус с.Монастирець спільно з головою сільської ради Горват Юрієм Андрійовичем та учні шкільного лісництва ЗОШ с.Монастирець, яке очолюють Горват Наталія Олександрівна від станції «Юних натуралістів», керівник гуртків та Синевич Олександра Павлівна, помічник лісничого Монастирецького лісництва.

Цього ж дня було висаджено саджанці дуба, ясена, явора у Вишківському лісництві в урочищі «Фенеш» на ділянці площею 2.4га . У посадці лісових культур приймали участь 14 працівників лісової охорони Вишківського лісництва під керівництвом лісничого Томинець Михайла Васильовича та робітники на лісогосподарських роботах. Також активну участь на весняній посадці, у рамках Акції «Майбутнє лісу у твоїх руках» приймала громадськість смт.Вишково – представники селищної ради спільно з головою Сойковим Карлом Карловичем, школярі ЗОШ смт.Вишково та місцеве населення, яке не байдуже до здорового, екологічно чистого майбутнього нашого чудового краю Закарпаття.

Наступного дня, 13 квітня також було висаджено саджанці бука, явора, ясена, та ялини на ділянці призначеній для створення лісових культур у Березівському лісництві в урочищі «Скундул» на площі 0.5 га. Для цієї важливої роботи були залучені вся лісова охорона і робітники на лісогосподарських роботах лісництва та громадськість села - працівники Березівської сільської ради, учні шкільного лісництва Березовської ЗОШ І-ІІІ ступенів. Це шкільне лісництво засноване у 2006 році та очолюється класним керівником Тегза Іваном Івановичем спільно з помічником лісничого Брода Іваном Миколайовичем і з часу створення його учні приймають активну участь в різних заходах Березівського лісництва. Сприяв лісгоспу у створенні майбутнього лісу також Хустського центр зайнятості, який направив для цього необхідних робітників.

Для ознайомлення громадськості району з результатами проведення Всеукраїнської Акції «Майбутнє лісу у твоїх руках» та висвітлення весняних робіт у лісовому господарстві на посадку лісу було запрошено представників районного телебачення «РТК-Хуст» та газети «Вісник Хустщини».

В ході проведення Акції «Майбутнє лісу у твоїх руках» в загально – освітніх навчальних закладах Хустщини до 14 травня 2010 року триває конкурс на кращий малюнок серед учнів молодших 1-4 класів та конкурс на кращий твір серед учнів 5-8 класів на тему «Людина та ліс».

Разом з весняною посадкою лісу проводиться озеленення окремих територій шкіл, садочків, медичних закладів та інших організацій Хустського району.

  

Зв’язки з громадськістю

17.01.19

Підгодівля птахів

28.12.2018

Підгодівля тварин в зимовий період

23.12.18

Робота з шкільними лісництвами

 

 
 
    2009
  Створено студією Вебрики.
Всі права застережено.