Фотогалерея 

Випадкові фото:


будинок Вишківського лісництва (смт. Вишково, Хустський район)


Традиції древніх болгар – витончена кераміка


Весняна посадка за участю ДП 'Хустське ЛДГ', Хустсько РДА, ЗОУЛМГ, шкільного лісництва ДП 'Буштинське ЛГ'

 

 
 
 

 

 

  bigmir)net TOP 100

Rambler's Top100

 
  «ХУСТСЬКЕ ЛІСОВЕ ДОСЛІДНЕ ГОСПОДАРСТВО»
    Державне підприємство
на головну       

Зв’язки з громадськістю

 

Актуальна інформація

 

  

08.04.2010

Лісові пожежі — стихійне лихо, яке несе небезпеку населенню

Після сходу снігового покриву на території держлісфонду ДП „Хустське ЛДГ” починається пожежонебезпечний період, внаслідок чого кожна діяльність в лісових насадженнях регулюється Законом України “Про пожежну безпеку” та „Правилами пожежної безпеки в лісах України”, які є обов’язковими для виконання всіма центральними і місцевими органами державної виконавчої влади, підприємствами, установами, організаціями (незалежно від виду їх діяльності та форм власності) і громадянами, що з будь-яких причин перебувають у лісі.

В зв”язку з загостренням пожежонебезпечної ситуції в лісових насадженнях держлісохорона  буде здійснювати комплекс належних заходів з профілактики, своєчасного виявлення та гасіння лісових пожеж. При виявлені порушеннь, винні будуть притягненні до адміністративної відповідальності штрафом у розмірі від 51грн до 204грн. Особа, яка винна  у виникненні лісової пожежі, буде притягнена до кримінальної відповідальності.

Аналізуючи попередні роки, встановлено що основними причинами виникнення лісових пожеж є недбале поводження з вогнем місцевим населенням. Особливу небезпеку несуть неконтрольовані сільськогосподарські пали на землях, які знаходяться біля лісових насадженнь, та розкладання багать в недозволених місцях.

  

Зв’язки з громадськістю

17.01.19

Підгодівля птахів

28.12.2018

Підгодівля тварин в зимовий період

23.12.18

Робота з шкільними лісництвами

 

 
 
    2009
  Створено студією Вебрики.
Всі права застережено.