Фотогалерея 

Випадкові фото:


Весняна посадка за участю ДП 'Хустське ЛДГ', Хустсько РДА, ЗОУЛМГ, шкільного лісництва ДП 'Буштинське ЛГ'Майстри лiсу з Карпатського регiону на заняттi в КРНЦ

 

 
 
 

 

 

  bigmir)net TOP 100

Rambler's Top100

 
  «ХУСТСЬКЕ ЛІСОВЕ ДОСЛІДНЕ ГОСПОДАРСТВО»
    Державне підприємство
на головну       

Зв’язки з громадськістю

 

Актуальна інформація

 

  

07.12.2009

Через Швейцарську програму SIPPO - на європейський ринок

Знайти партнера по бізнесу у Європі без численних посередників, вдало представити продукцію власного виробництва за кордоном, оптимізувати виробничий процес та покращити просування продукції на ринку — цілком можливо для українського підприємця.  Швейцарська Програма Сприяння ІмпортуSIPPO вже кілька років сприяє у цьому вітчизняному виробникові. Про можливості SIPPO та пропозиції зокрема для деревообробних та меблевих підприємств України йшлося на зустрічі, організованій на початку листопада у Києві Швейцарсько-українським проектом розвитку лісового господарства в ЗакарпаттіFORZA спільно із Швейцарською Програмою Сприяння Імпорту SIPPO ( www.sippo.ch).  Українські виробники отримали інформацію про залучення до заходів Програми у секторах «Деревина для промислових цілей», «Меблі для дому», «Садові меблі». А також ознайомилися з  пропозицією у напрямку сприяння експорту продукції з деревини та меблів з України у Швейцарію та Євросоюз.

Мета економічного і торгового сприяння Програми SIPPO, що діє при Державному Секретаріаті Економіки швейцарського уряду, полягає в тому, аби підтримати ринки, які перебувають на стадіях становлення і переходу, сприяти просуванню якісної місцевої продукції на міжнародний рівень. Галузевий перелік достатньо широкий — це і сільське господарство, екотуризм, легка промисловість, деревообробна промисловість та виробництво меблів.  Саме співпраця у лісопромисловому секторі може суттєво допомогти закарпатським підприємствам налагодити вигідні контакти на європейському ринку та скоригувати виробництво згідно з міжнародними стандартами.

За словами координатора економічного сектору проекту FORZA Радміли Устич, програма є корисною для виробників області та інших регіонів України, по-перше, тим, що надає вичерпну інформацію  про можливості торгівлі і ринків збуту за кордоном, правила імпорту, детально інформує про стандарти якості та вимоги для їхнього досягнення. По-друге, сприяє утворенню бізнес-контактів, пошуку партнерів шляхом налагодження прямих контактів, організації  зустрічей та підтримки участі підприємств у міжнародних ярмарках, виставках. Окрім того SIPPO пропонує навчання для представників малих та середніх підприємств щодо стимулювання збуту,, менеджменту, управління якістю тощо.

«Потрапити до цієї програми можуть малі та середні підприємства, які працюють на місцевому капіталі, мають більш-менш завершений виробничий процес та готову продукцію для експорту. Але їм бракує міжнародних зв’язків, маркетингового досвіду, контактів з експертами,-- коментує Радміла Устич.—До того ж керівництво фірми повинне мати  позитивне ставлення, готовність підвищити власну компетентність та бажання зростати на міжнародному ринку». Вітчизняна продукція також повинна відповідати певним стандартам. Трапляється, що продукція українських виробників належної якості, але чогось бракує для того, аби вийти та закріпитись на міжнародних ринках. У такому випадку —є нагода попрацювати з фахівцями SIPPO.

Наступного року у Європі відбуватиметься низка виставок для підприємств, що займаються виробництвом меблів для дому, садових меблів, виробників продукції  з деревини . SIPPO готова посприяти українським  виробникам в участі у цих заходах. Достатньо заповнити анкету та надіслати її фахівцям Програми, які проаналізують можливості та перспективи підприємства, спрогнозують рівень зацікавленості з боку іноземних партнерів. Відтак – зможуть підтримати участь у виставці та надати необхідні консультації підприємству.

В’ячеслав Павлов, Українська Асоціація Меблевиків, Київ.

- Співпраця з такою програмою надзвичайно цікава. Насамперед з точки зору стимуляції експорту. Позитивно те, що Європа інвестує у отримання підприємствами нових знань, залучення експертів, обмін досвідом на галузевих виставках. Відрадно, що це відкритий прозорий процес. Наша організація почала збір інформації для створення каталогу експортерів деревинної продукції, таких в Україні щонайменше 80 організацій. Зі свого боку SIPPO  готова розповсюджувати цей каталог напряму зацікавленим  споживачам Швейцарії та країн ЄС, а також на найбільших галузевих виставках.  Маємо також пропозицію від Програми провести маркетингові дослідження по виробництву меблів.  

Анатолій Дубина, «Інтеркаштан», деревообробка, Ужгород

- Завжди думав, що проекти технічної допомоги не надто дієві. Насправді —це справжня допомога. Завдяки тому, що проект FORZA познайомив нас із представниками SIPPO, наше підприємство запрошене наступного року на виставку у Швейцарію, і сподіваємося, що ми знайдемо партнерів, враховуючи специфіку галузі, подібні природні умови. Ми б хотіли на практиці використати досвід Швейцарії та Німеччини у заготівлі лісу за допомогою  повітряно-трелювальних установок, які до цього тільки демонструвалися у наших лісах. .

SIPPO обіцяла допомогти, а ми готові робити якісну сертифіковану продукцію, з якою будемо цікаві для європейського ринку.  Плануємо поглибити власну переробку на місці за рахунок удосконалення технологій. Сподіваємося, що ця програма наблизить підприємство до ринку споживачів, оминаючи посередників.

  

Зв’язки з громадськістю

17.01.19

Підгодівля птахів

28.12.2018

Підгодівля тварин в зимовий період

23.12.18

Робота з шкільними лісництвами

 

 
 
    2009
  Створено студією Вебрики.
Всі права застережено.