Фотогалерея 

Випадкові фото:


Зустріч з керівництвом общини Тет евен


Заступник голови Держкомлiсгоспу О.Пристая та перший заступник начальник Iвано-Франкiвського ОУЛМГ Р.Олiйник на вiдкриттi Карпатського регiонального навчального центру


Розмова у лісі про ліс – в общинському лісі Ветово

 

 
 
 

 

 

  bigmir)net TOP 100

Rambler's Top100

 
  «ХУСТСЬКЕ ЛІСОВЕ ДОСЛІДНЕ ГОСПОДАРСТВО»
    Державне підприємство
на головну       

Зв’язки з громадськістю

 

Актуальна інформація

 

  

09.11.2009

Карпатський регіональний навчальний центр провів перший семінар для лісівників

Партнери Швейцарсько-українського проекту розвитку лісового господарства в Закарпатті FORZA упевнено розширюють власні можливості щодо практичного застосування набутих знань та досвіду.

З метою вдосконалення процесу перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників лісових підприємств Карпатського регіону, згідно  з наказом голови Держкомлісгоспу України від 20.11.2008 р. № 297  в м. Івано-Франківськ створено філію Українського центру підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації кадрів лісового господарства «Укрцентркадриліс» - Карпатський регіональний навчальний  центр (КРНЦ).

Основними напрямками та головними завданнями діяльності КРНЦ є підвищення фахового рівня спеціалістів з питань наближеного до природи лісівництва, природо-захисних технологій, будівництва лісових доріг, застосування ГІС- технологій, пропагування сучасних принципів ведення лісового господарства, техніки і технологій, досягнень науково-технічного прогресу і їх впровадження у виробництво та навчально-виробничий процес.


Для забезпечення належного функціонування новоствореного центру, Держкомлісгосп виділив кошти, необхідні на ремонт призначених для центру адміністративних та аудиторних приміщень, а за підтримки Швейцарської агенції з розвитку та співробітництва в рамках Швейцарсько-українського проекту розвитку лісового господарства в Закарпатті FORZA  придбано необхідне обладнання та програмне забезпечення, технічні засоби, меблі та методична література.


І ось, не чекаючи завершення ремонту приміщень, 1 жовтня ц.р. відбулось  відкриття роботи центру практичним семінаром з наближеного до природи лісівництва. Відкриваючи функціонування КРНЦ та  семінару, перший заступник начальника управління Олійник Р.Р., директор «Укрцентркадриліс» Ірклієнко С.П. та директор Карпатського регіонального навчального центру Гошовський М.В. наголосили на значимості і ролі навчального центру у підготовці і перепідготовці лісових кадрів Карпат сучасним підходам до ведення лісового господарства.
Минулого року на Івано-Франківщині Швейцарсько-українським проектом розвитку лісового господарства в Закарпатті FORZA було вже проведено перші тренінги з рубок переформування у двох державних підприємствах Івано-Франківського обласного управління лісового і мисливського господарства – Коломийському та Делятинському.


Цього разу координатори проекту FORZA  М.Чернявський, Ю.Дербаль, Р.Устич, а також директор Карпатської лісової науково дослідної станції (м. Мукачево) В. Феннич представили для перших відвідувачів курсів - начальників відділів лісового господарства всіх лісових підприємств Івано-Франківщини, їх колег із Чернівеччини та працівників Львівської державної лісовпорядної експедиції підходи і напрацювання проекту щодо наближеного до природи лісівництва, залучення громад до питань розвитку та ведення лісового господарства, вимог сертифікації лісів, економічних аспектів рубок переформування насаджень, а також щодо застосування сучасного обладнання Field Map для моніторингу пробних площ.


Учасники семінару мали можливість обговорити перспективи і подальші кроки,  а також концепцію необхідних змін в інструкції з впорядкування лісового фонду України, які б дали змогу нормативно закріпити принципи наближеного до природи лісівництва та  дворівневого планування розвитку громад для їх практичного застосування в лісовому господарстві.


Професійні дискусії та демонстрацію обладнання Field Map було продовжено наступного дня під час тренінгу з рубок переформування у Любіжнянському лісництві ДП «Делятиське ЛГ». Колеги з Делятина добре підготували демонстраційний об‘єкт не лише для цієї зустрічі, але і для наступних тренінгів і семінарів.
Карпатський регіональний навчальний центр розпочав свою діяльність. На черзі – навчання на базі КРНЦ лісівників із захисту лісу.

  

Зв’язки з громадськістю

17.01.19

Підгодівля птахів

28.12.2018

Підгодівля тварин в зимовий період

23.12.18

Робота з шкільними лісництвами

 

 
 
    2009
  Створено студією Вебрики.
Всі права застережено.