Фотогалерея 

Випадкові фото:


Майстри лiсу з Карпатського регiону на заняттi в КРНЦ


будинок Хустського лісництва (м.Хуст, Хустський район)


Лісові культури акації на сільгоспугіддях - общинський ліс Ветово. Приклад заліснення еродованих сільгоспугідь

 

 
 
 

 

 

  bigmir)net TOP 100

Rambler's Top100

 
  «ХУСТСЬКЕ ЛІСОВЕ ДОСЛІДНЕ ГОСПОДАРСТВО»
    Державне підприємство
на головну       

Зв’язки з громадськістю

 

Актуальна інформація

 

  

13.09.18

Лісова сертифікація

Лісова сертифікація – оцінка відповідності системи ведення лісового господарства встановленим міжнародним вимогам щодо управління лісами та лісокористування на засадах сталого розвитку. Метою лісової сертифікації є забезпечення економічно, екологічно і соціально збалансованого ведення лісового господарства шляхом виконання відповідних загальновизнаних і таких, що заслуговують на довіру, стандартів.

Сертифікація лісів — це щорічне планомірне дослідження їхнього стану, вивчення усіх складових господарського процесу, забезпечення доступності лісових ресурсів місцевому населенню тощо.

Сертифікація лісів — це оцінка господарювання в лісовій галузі за міжнародними законами на засадах сталого розвитку

Як зазначають досвідчені лісівники, сертифікація лісів дасть змогу визначити внесення до реєстру і оберігати всі перлини наших зелених масивів. І місцеві громади долучатимуться до управління процесом лісокористування, охорони довкілля і збереження заповідного фонду.

Наші закарпатські ліси окраса рідного краю, і гарне місце відпочинку, і зелені легені регіону. Тому господарі лісу мають дбати про збереження рідкісних та зникаючих форм життя, природні угруповання. І лише за таких умов ми зможемо досягти розумного балансу екологічної, соціальної та економічної складових у веденні лісового господарства.

Поступово зникатимуть суцільні вирубки, їх місце займуть вибіркові: лісовідновлення в них відбуватиметься природним шляхом.

Маємо надію, що в недалекому майбутньому продавати несертифіковану деревину і на внут­рішньому ринку України буде неможливо. Адже саме сертифікат гарантуватиме законне  походження деревини.

Наше підприємство сертифіковано у 2016 р.,  і відтоді проходить щорічні планові наглядові перевірки, протягом усього періоду дії сертифіката (5 років), тому що,відповідно до вимог ЛОР, компанія-аудитор повинна щорічно проводити перевірку кожного сертифікованого підприємства.

  

Зв’язки з громадськістю

17.02.2019

Навчання по наданню першої медичної допомоги

13.02.2019

Таксація тварин

26.01.19

Браконьєрство

 

 
 
    2009
  Створено студією Вебрики.
Всі права застережено.