Фотогалерея 

Випадкові фото:


будинок Вишківського лісництва (смт. Вишково, Хустський район)


В Державній Агенції Лісів


 

 
 
 

 

 

  bigmir)net TOP 100

Rambler's Top100

 
  «ХУСТСЬКЕ ЛІСОВЕ ДОСЛІДНЕ ГОСПОДАРСТВО»
    Державне підприємство
на головну       

Зв’язки з громадськістю

 

Актуальна інформація

 

  

27.02.2019

Підготовка до пожежонебезпечного періоду

Зі сходженням сталого снігового покриву та підвищенням температури повітря у лісах області розпочався пожежонебезпечний період – найскладніший та найвідповідальніший сезон для лісівників. Також лісівниками Хустщини здійснюється комплекс організаційних, профілактичних та попереджувальних протипожежних заходів.

В лісгоспі, а також усіх лісництвах підприємства встановлено чергування відповідальних осіб протягом світлового дня.

У лісництвах сформовані пункти скупчення пожежного інвентарю на випадок гасіння лісових пожеж (лопати, граблі, сокири, відра). 

 Розроблений  Мобілізаційно-оперативний план ліквідації лісових пожеж на території підприємства.

Даний План погоджений з усіма сільськими радами та об′єднаними  територіальними  громадами зони діяльності лісгоспу та затверджений Головою райдержадміністрації.

Пам’ятайте, що спалювання сухостою переростає у великомасштабні пожежі, особливо на відкритій місцевості, де швидкість поширення вогню надзвичайно велика. Внаслідок спалювання сухої трави та побутових відходів, вогонь може стати неконтрольованим, що є прямою загрозою для навколишнього середовища. Лісові пожежі знищують довкілля й складні міжвидові відносини різноманітної флори і фауни, а також призводять до втрати екосистем лісу і біорізноманіття. Вони завдають шкоди населеної і придатною для життя конкретних видів тварин і рослин довкілля. Пожежі змінюють або знищують величезну кількість рослин, які підтримують життя тисяч диких видів, тим самим витісняючи тварин з певних регіонів або навіть вбиваючи їх.

Маленькі і рідкісні тварини, включаючи птахів, білок, комах, кроликів і змій, в основному схильні до високих ризиків загибелі, в разі повного згоряння деяких видів рослин. Крім того, пожежі можуть навіть призвести до зникнення деяких видів тварин.

 Самовільне випалювання рослинності та її залишків карається згідно ст.77,77-1 Кодексу України про адміністративні правопорушення і тягне за собою накладання штрафу на громадян від десяти до двадцяти неоподаткованих мінімумів доходів громадян і на посадових осіб-від пятдесяти до сімдесяти неоподаткованих мінімумів доходів громадян.

1488878059_sg 

  

Зв’язки з громадськістю

21.03.2019

Майбутнє лісу у твоїх руках на Хустщині

20.03.2019

Міжнародний день Землі

13.03.2019

Ранньоквітучі  весняні квіти

 

 
 
    2009
  Створено студією Вебрики.
Всі права застережено.