Фотогалерея 

Випадкові фото:Заступник голови Держкомлiсгоспу О.Пристая та перший заступник начальник Iвано-Франкiвського ОУЛМГ Р.Олiйник на вiдкриттi Карпатського регiонального навчального центру


 

 
 
 

 

 

  bigmir)net TOP 100

Rambler's Top100

 
  «ХУСТСЬКЕ ЛІСОВЕ ДОСЛІДНЕ ГОСПОДАРСТВО»
    Державне підприємство
на головну       

Зв’язки з громадськістю

 

Актуальна інформація

 

  

19.01.2018

 Місця відпочинку 

 

Останніми роками велику увагу приділяється рекреації та відпочинку, тому лісовою охороною ДП «Хустське ЛДГ» не лише проводиться постійне патрулювання лісових масивів, а й створюються належні умови для відпочинку людей. Лісівниками облаштовуються зони відпочинку, особливо у районах великих транспортних сполучень та автошляхах, що знаходяться поблизу лісових масивів. Не секрет, що нині відпочивальник вимогливий. Тому місце відпочинку має бути комфортним та привабливим. Лісівники про це знають і дуже стараються. Крім того, лісівники подбали, щоб місця відпочинку були ще й максимально безпечними. Причому не тільки для гостей,а й самого лісу. Адже у спекотний період такі зони відпочинку слугують ще й профілактикою та попередженням пожеж у лісових масивах.

У 2017 році на території лісфонду Драгівського лісництва ДП «Хустське ЛДГ» в кварталі 31 виділі 22 урочище «Візантійське»  облаштовано місце відпочинку з альтанкою, встановлено 5 лавичок , відведено місце для розпалювання вогнища, місце для збору сміття , облаштований підїзд до місця відпоинку,туалет. На території лісфонду Березівського лісництва  в кварталі 26 виділі 20 урочище «Дудул» створено місце відпочинку з альтанкою, облаштовано місце для розкладання вогнища, відведено місце для збору сміття. В Н.Бистрянському лісництві облаштоване місце відпочинку, на території якого збудовано альтанку, знаходиться природня водойма, питтеве джерело, встановлено 3 лавочки, місце для збору сміття, місце для розкладання вогнища, туалет.  Разом з тим, на території лісфонду ДП «Хустське ЛДГ» було проведено поновлення вже створених місць відпочинку в Монастирецькому, Вишківському, Велятинському лісництвах.

8Syije3q6vQIMG_0381IMG_0385IMG_0390IMG_0391

 

 

  

Зв’язки з громадськістю

07.12.2018

Перевірка знань з питань охорнони праці

04.12.2018

Інвентаризація осередків шкідників і хвороб лісу

26.11.2018

Проведення рейдів з охорони мисливських угідь

 

 
 
    2009
  Створено студією Вебрики.
Всі права застережено.