Фотогалерея 

Випадкові фото:


Зустріч в адміністрації національного парку Рілський Монастир


Директор Бюро з співробітництва Швейцарії в Україні Мануель Еттер, заступник голови Держкомлісгоспу України О.Пристая, директор Закарпатського лісотехнічного коледжу Р.Ковалишин в методичному центрі КРНЦ


монастирець 12.04.

 

 
 
 

 

 

  bigmir)net TOP 100

Rambler's Top100

 
  «ХУСТСЬКЕ ЛІСОВЕ ДОСЛІДНЕ ГОСПОДАРСТВО»
    Державне підприємство
на головну       

Зв’язки з громадськістю

 

Актуальна інформація

 

  

25.05.2018

Cпільні пожежно-тактичні навчання щодо взаємодії сил і засобів пожежогасіння з ліквідації лісових пожеж та інших надзвичайних подій.

У п`ятницю, 25 травня, ДПРЧ-10 м. Хуст УДСНС України у Закарпатській області спільно з лісовою охороною ДП «Хустське ЛДГ»  проводилися спільні пожежно-тактичні навчання щодо взаємодії сил і засобів пожежогасіння з ліквідації лісових пожеж та інших надзвичайних подій.
Навчання відбулося за ініціативи ДПРЧ-10 м. Хуст.У практичному навчанні взяли участь лісова охорона в кількості 20 чоловік та рятувальники ДПРЧ-10 в кількості 12 чоловік та 3 одиниць спецтехніки.
Вступне слово перед початком навчання сказали начальник ДПРЧ-10 м. Хуст Орос Р.І. та провідний інженер ОЗЛ ДП «Хустське ЛДГ» Брода І.М. Вони наголосили, що метою таких навчань є вивчення особливості пожежогасінь екосистем, перевірка готовності взаємодії рятувальників та лісової охорони під час ліквідації надзвичайної ситуації у лісових масивах.

            Після цього лісова охорона ДП «Хустське ЛДГ» та рятувальники ДПРЧ-10 приступили до умовного гасіння лісової пожежі.
Після завершення навчань, рятувальники висловили побажання виїжджати тільки на навчальні пожежогасіння, і стосується це не тільки зелених масивів. Бо вогонь володіє надзвичайно нищівною силою. Тому керівництво ДП «Хустське ЛДГ» закликає жителів району та гостей : проводячи в лісі дозвілля, дотримуйтесь правил пожежної безпеки! Недбало кинутий сірник, недопалок сигарети чи не погашене багаття може призвести до безповоротних наслідків для екосистеми.

                                                              Підготували: Джуган В.М.

 IMG_0382 IMG_0387 IMG_0389 IMG_0409 IMG_0428 Фото Горват В.В

 

  

Зв’язки з громадськістю

17.02.2019

Навчання по наданню першої медичної допомоги

13.02.2019

Таксація тварин

26.01.19

Браконьєрство

 

 
 
    2009
  Створено студією Вебрики.
Всі права застережено.