Фотогалерея 

Випадкові фото:


Балканські краєвиди


Директор Бюро з співробітництва Швейцарії в Україні Мануель Еттер, заступник голови Держкомлісгоспу України О.Пристая, директор Закарпатського лісотехнічного коледжу Р.Ковалишин в методичному центрі КРНЦ


будинок Вишківського лісництва (смт. Вишково, Хустський район)

 

 
 
 

 

 

  bigmir)net TOP 100

Rambler's Top100

 
  «ХУСТСЬКЕ ЛІСОВЕ ДОСЛІДНЕ ГОСПОДАРСТВО»
    Державне підприємство
на головну       

Зв’язки з громадськістю

 

Актуальна інформація

 

  

28.11.2017

 

ДП «Хустське ЛДГ» за збереження трудових  колективів лісогосподарських підприємств.

 

   23.11.2017 року в м Києві, відбулися Всеукраїнські збори Профспілки працівників лісового господарства України, де розглядались проблемні питання подальшого розвитку лісового господарства та вишукувались шляхи їх вирішення. Зборами прийнята відповідна Резолюція.

              28.11.2017 року працівники ДП «Хустське ЛДГ» провели мирний мітинг перед будівлею Хустської РДА. На мітинг були запрошені голова  Хустської РДА Павлій Н.І. та голова Хустської РР Іванчо Ю.О.            IMG_9286               IMG_9317                     

           Головою профспілкової організації підприємства було зачитано і доведено до відома про незадоволення колективу, щодо прийнятої «Стратегії реформування лісового господарства на період до2022 року».

        За дорученням профспілкового комітету ДП «Хустське ЛДГ», голова профспілки Пинзеш М.Л. звернулася з проханням підтримки у вирішенні  наступних Вимог:

1. Відмінити рішення Кабінету Міністрів України від 15 листопада 2017 року «Щодо схвалення Стратегії  реформування лісового господарства на період до 2022 року».

2. Взяти за основу проект «Стратегії  розвитку та інституційного реформування лісового господарства України на період до 2022 року» розроблений фахівцями лісової галузі, міжнародних експертів та всіх зацікавлених сторін з подальшим доопрацюванням та широким обговоренням в суспільстві.

3. Беззаперечної відмови від ідеї створення єдиного лісогосподарського підприємства   галузі.

4. Унеможливити приватизацію державних лісогосподарських  підприємств або передачу їх у концесію.

5.  Відновити  фінансування лісогосподарських заходів за бюджетною програмою  «Ведення лісового і мисливського господарства, охорона і захист лісів».

6. Передбачити пряме підпорядкування Держлісагентства  Кабінету Міністрів України та виведення його з під координації  Міністерства аграрної політики та продовольства України.

7. При прийнятті Закону України «Про Державний бюджет України на 2018 рік» визначити Державне агентство лісових ресурсів України головним розпорядником бюджетних коштів.

8. Терміново внести зміни до Санітарних правил в лісах України з метою забезпечення своєчасного проведення заходів з поліпшення санітарного стану лісів.

 

9. Ввести єдиний електронний облік для всіх постійних лісокористувачів.

10. Терміново внести на розгляд  Кабінету Міністрів України проект нормативно-правового акту «Про порядок реалізації деревини» підтриманого Громадською Радою Державного агентства лісових ресурсів України від 11 березня 2017 року.

11. Звернутися до Кабінету Міністерства України  з проханням терміново переглянути Закон України « Про оцінку впливу на довкілля», який фактично зупиняє всю промислову діяльність в Україні.

 IMG_9347 IMG_9355 Під час мітингу виступили голови райдержадміністрації та райради, де повністю підтрималиIMG_9366  вимоги трудового колективу та запевнили, що дане питання буде винесено на обговорення в порядку денному на засідання сесії депутатів Хустської районної Ради, яка відбудеться з залученням представників підприємства.


 

  

Зв’язки з громадськістю

07.12.2018

Перевірка знань з питань охорнони праці

04.12.2018

Інвентаризація осередків шкідників і хвороб лісу

26.11.2018

Проведення рейдів з охорони мисливських угідь

 

 
 
    2009
  Створено студією Вебрики.
Всі права застережено.