Фотогалерея 

Випадкові фото:Лісові культури акації на сільгоспугіддях - общинський ліс Ветово. Приклад заліснення еродованих сільгоспугідь


Заступник голови Держкомлiсгоспу О.Пристая та перший заступник начальник Iвано-Франкiвського ОУЛМГ Р.Олiйник на вiдкриттi Карпатського регiонального навчального центру

 

 
 
 

 

 

  bigmir)net TOP 100

Rambler's Top100

 
  «ХУСТСЬКЕ ЛІСОВЕ ДОСЛІДНЕ ГОСПОДАРСТВО»
    Державне підприємство
на головну       

Зв’язки з громадськістю

 

Актуальна інформація

 

  

05.02.2018

Інформація про захворювання африканської чуми у диких свиней по Хустському районі.

Інформація про захворювання африканської чуми у диких свиней по Хустському районі.

 

Станом на 5 лютого 2018року ДП»Хустське ЛДГ»  повідомляє про виявлення африканської чуми у диких свиней по Хустському районі. З останніх проб даних на дослідження патологічного (біологічного) матеріалу Львівської регіональної державної лабораторії ветеринарної медицини №000131 п.м./18 від 01.01.2018року – виявлено ДНК-вірус АЧС чотирьох кабанів. Туші диких свиней було спалено у відповідних місцях в присутності дільничих лікарів ветеринарної медицини, та проведено дезінфекцію місця спалювання хлорним вапном.

   02 лютого 2018р.було проведено позапланове засідання комісії Хустська Райдержадміністрація комісія з питань ТЕБ та НС. І. Про виникнення захворювання  африканськоі чуми  у диких свиней в мисливських угіддях: урочищі  «Тургалина» Копашнівського ПМО (с. Нижнє Селище), урочищі «Гомба» Золотарівського ПМО (с.Золотарево), урочищі «Слатина» Березівського ПМО (с.Березово), урочищі «Горб» Монастирецького ПМО (с. Монастирець)    УТМР в Хустському районі.

    На вище сказані урочища та села встановили карантин з 02.02.2018року. Встановлено зону нагляду у радіусу 10 км. Сільських рад та території суміжних мисливських угідь. Встановлено  знищити поголів’я диких свиней, лисиць, бродячих собак, котів та інших хижих тварин під контролем спеціалістів ветмедицини.

   Відповідно до вимог чинного законодавства провести депопулізацію дикого кабана на території Хустського району.

                                                                  

  

Зв’язки з громадськістю

17.02.2019

Навчання по наданню першої медичної допомоги

13.02.2019

Таксація тварин

26.01.19

Браконьєрство

 

 
 
    2009
  Створено студією Вебрики.
Всі права застережено.