Фотогалерея 

Випадкові фото:


В Державній Агенції Лісів


будинок Монастирецького лісництва (с.Монастирець, Хустський район)


монастирець 12.04.

 

 
 
 

 

 

  bigmir)net TOP 100

Rambler's Top100

 
  «ХУСТСЬКЕ ЛІСОВЕ ДОСЛІДНЕ ГОСПОДАРСТВО»
    Державне підприємство
на головну       

Зв’язки з громадськістю

 

Актуальна інформація

 

  

25.05.2018

Cпільні пожежно-тактичні навчання щодо взаємодії сил і засобів пожежогасіння з ліквідації лісових пожеж та інших надзвичайних подій.

У п`ятницю, 25 травня, ДПРЧ-10 м. Хуст УДСНС України у Закарпатській області спільно з лісовою охороною ДП «Хустське ЛДГ»  проводилися спільні пожежно-тактичні навчання щодо взаємодії сил і засобів пожежогасіння з ліквідації лісових пожеж та інших надзвичайних подій.
Навчання відбулося за ініціативи ДПРЧ-10 м. Хуст.У практичному навчанні взяли участь лісова охорона в кількості 20 чоловік та рятувальники ДПРЧ-10 в кількості 12 чоловік та 3 одиниць спецтехніки.
Вступне слово перед початком навчання сказали начальник ДПРЧ-10 м. Хуст Орос Р.І. та провідний інженер ОЗЛ ДП «Хустське ЛДГ» Брода І.М. Вони наголосили, що метою таких навчань є вивчення особливості пожежогасінь екосистем, перевірка готовності взаємодії рятувальників та лісової охорони під час ліквідації надзвичайної ситуації у лісових масивах.

            Після цього лісова охорона ДП «Хустське ЛДГ» та рятувальники ДПРЧ-10 приступили до умовного гасіння лісової пожежі.
Після завершення навчань, рятувальники висловили побажання виїжджати тільки на навчальні пожежогасіння, і стосується це не тільки зелених масивів. Бо вогонь володіє надзвичайно нищівною силою. Тому керівництво ДП «Хустське ЛДГ» закликає жителів району та гостей : проводячи в лісі дозвілля, дотримуйтесь правил пожежної безпеки! Недбало кинутий сірник, недопалок сигарети чи не погашене багаття може призвести до безповоротних наслідків для екосистеми.

                                                              Підготували: Джуган В.М.

 IMG_0382 IMG_0387 IMG_0389 IMG_0409 IMG_0428 Фото Горват В.В

 

  

Зв’язки з громадськістю

12.07.2018

Продовження теми безвідповідального ставлення та забруднення природи (стаття ДП 'Хустське ЛДГ' від 10.07.2018 р. 'ЛІС НЕ СМІТНИК')

10.07.2018

ЛІС НЕ СМІТНИК!

03.07.2018

Тихе полювання.

 

 
 
    2009
  Створено студією Вебрики.
Всі права застережено.