Фотогалерея 

Випадкові фото:


будинок Монастирецького лісництва (с.Монастирець, Хустський район)


Розмова у лісі про ліс – в общинському лісі Ветово


монастирець 12.04.

 

 
 
 

 

 

  bigmir)net TOP 100

Rambler's Top100

 
  «ХУСТСЬКЕ ЛІСОВЕ ДОСЛІДНЕ ГОСПОДАРСТВО»
    Державне підприємство
на головну       

Зв’язки з громадськістю

 

Актуальна інформація

 

  

13/03/2017

  Первоцвіти в  ДП 'Хустське ЛДГ'

Прийшла весна, все довкола пробуджується від довгого зимового сну. Ліс приваблює відвідувачів своїми квітучими провісниками весни. Під могутніми дубами урочища Королювська дача Велятинського лісництва намистом розсипалися чарівні крокуси (шафрани).  Рослина названа на честь героя грецької міфології Крока, який під час змагання з Гермесом (вісником олімпійських богів) випадково загинув. Із крапель його крові виросли квіти, які назвали крокусами.

Тендітна чарівність цих квітів здавна зачаровує людей. Але якщо деякі з них просто милуються цією красою, деякі викопують для пересадки,  то  більшість зривають цю красу у букети, для недовгого милування або продажу. Все це призвело до зменшення чисельності цих рослин у природі, деякі популяції просто зникли.  Неодноразові звернення працівників лісового господарства до жителів краю,  нажаль, не зажди дають бажаних результатів. Знову і знову на вулицях Хуста ми бачимо варварів, які торгують цим  товаром. Адже жоден з цих людей не думає про те, що зриваючи рослину, він її вбиває.

В Україні зустрічається 8 дикорослих видів, усі вони занесені до Червоної книги України. Хочемо нагадати, що відповідно до ст.9 Закону України «Про рослинний світ», Кодексу України «Про адміністративні правопорушення» (ст.88)  збирання та  продаж рослин-первоцвітів  суворо заборонені. За це  передбачена адміністративна відповідальність у вигляді штрафу у розмірі від  340 до 510 грн.

Не зривайте первоцвіти  для короткочасного задоволення, милуйтеся їхньою красою у природі. Збережіть їх для наступних поколінь.

 

 

Адміністрація ДП  «Хустського ЛДГ».IMG_7697 

IMG_7688 IMG_7694 

  

Зв’язки з громадськістю

07.12.2018

Перевірка знань з питань охорнони праці

04.12.2018

Інвентаризація осередків шкідників і хвороб лісу

26.11.2018

Проведення рейдів з охорони мисливських угідь

 

 
 
    2009
  Створено студією Вебрики.
Всі права застережено.