Фотогалерея 

Випадкові фото:


будинок Хустського лісництва (м.Хуст, Хустський район)


будинок Монастирецького лісництва (с.Монастирець, Хустський район)


Балканські краєвиди

 

 
 
 

 

 

  bigmir)net TOP 100

Rambler's Top100

 
  «ХУСТСЬКЕ ЛІСОВЕ ДОСЛІДНЕ ГОСПОДАРСТВО»
    Державне підприємство
на головну       

Зв’язки з громадськістю

 

Актуальна інформація

 

  

12/12/2014

НОВОРІЧНА ЯЛИНКА
НОВОРІЧНА ЯЛИНКА


З настанням новорічних свят, зростає потреба в новорічних ялинках.

ДП «Хустське ЛДГ» звертається до всіх громадян району з проханням бережно ставитись до лісу, не займатись незаконною вирубкою та реалізацією новорічних ялинок на стихійних ринках.

Торгівля новорічними ялинками в районі буде проводитись лісогосподарськими підприємствами області, які мають в достатній кількості заготовлених новорічних ялинок промаркованих бирками і які отримають дозвіл на реалізацію від райдержадміністрації. Реалізація новорічних ялинок буде проводитись в спеціально відведених місцях.

ДП «Хустське ЛДГ» буде реалізовувати новорічні ялинки школам, дошкільним закладам та установам. Ліміт реалізації новорічних ялинок у передноворічний період 2015 року по ДП «Хустське ЛДГ» складає 100 шт. ялинок.

Для виявлення лісопорушників у передноворічний період, створено мобілізаційні групи з числа працівників державної лісової охорони держлісгоспу та працівників Хустського МВ УМВС України, якими буде проводитись патрулювання та перевірка законності реалізації новорічних ялинок.

Нагадуємо Вам, що за незаконну заготівлю та реалізацію новорічних ялинок винні особи будуть притягнуні до адміністративної відповідальності у вигляді штрафу (фізичні особи від 85 грн до 170 грн, посадові особи від 170 грн до 510 грн).

Крім того нараховується і стягується з винних осіб сума майнових стягнень у розмірі: за одне зрубане дерево діаметром пня на зрізі менше ніж 10 см – 197,48 грн., діаметром пня на зрізі від 11 до 14 см – 347,95 грн., діаметром пня на зрізі більше 14 см – 893,38 грн.

Ми сподіваємося на Вашу добропорядність і дбайливе ставлення до лісу.
З повагою


Адміністрація ДП «Хустське ЛДГ»

  

Зв’язки з громадськістю

30.11.2017

                  Мирна акція протесту біля Закарпатської ОДА

IMG_9389 

01.12.2017

28.11.2017

 

 

 
 
    2009
  Створено студією Вебрики.
Всі права застережено.